WinPay


پرداخت بدون کارت (cardless) و
بدون پول نقد (cashless)

در آینده نزدیک پرداخت بدون پول نقد (cashless payment) و بدون کارت بانکی (cardless payment) با استفاده از موبایل جایگزین پرداخت های نقدی و کارتی فعلی خواهد شد، وین پی این فناوری را در ایران بومی کرده است و قصد توسعه پرداخت های بدون کارت (cardless payment) و بدون پول نقد (cashless payment) در فروشگاه ها، رستوران ها، فروشگاه های آنلاین و … را دارد به طوری که برای پرداخت های روزانه نیازی به همراه داشتن پول نقد یا کارت نباشد و پرداخت ها باموبایل انجام شوند. فروشندگان با ثبت نام در وین پی یا وین کلاب می توانند امکان دریافت پول از مشتریان با موبایل را برای خود فراهم سازند و مشتریان هم با نصب اپلیکیشن وین وین می توانند از آنها خرید کنند و با موبایل پرداخت نمایند. وین پی سرویس پرداخت وین وین بدون امکانات باشگاه مشتریان می باشد و مناسب کسب و کارهایی است که یا خود سیستم باشگاه مشتریان دارند و یا نیازی به داشتن باشگاه مشتریان احساس نمی کنند اما خواهان مجهز شدن به سیستم پرداخت با موبایل هستند.

وین پی امکانات و راههای مختلفی برای پرداخت با موبایل برای فروشندگان فراهم آورده است !

پرداخت با استفاده از کدهای دوبعدی (winQ)

استفاده از کدهای دوبعدی از مرسوم ترین روشهای پرداخت با موبایل در جهان بشمار میرود. وین پی از روشهای پرداخت با کد دوبعدی متنوعی پشتیبانی می کند:

تولید کد دوبعدی با استفاده از تبلت یا تلفن هوشمند


در این روش فروشگاه اپلیکیشن مخصوص فروشندگان را روی تبلت یا موبایل هوشمند خود نصب و راه اندازی می کند و با ورود مبلغ و ثبت درخواست پرداخت بارکد دو بعدی را تولید می نماید، خریدار نیز با استفاده از وین وین آن را اسکن کرده و عملیات پرداخت را انجام می دهد. در این حالت فروشنده می تواند رسید دیجیتال پرداخت را روی تبلت دریافت نماید.

استفاده از کد دوبعدی ثابت


اگر فروشنده نخواهد از اپلیکیشن فروشگاه برای دریافت وجه از مشتریان استفاده نماید، می تواند به راحتی و با چاپ یکQRCode اختصاصی که از طرف وین وین در اختیار او قرار می گیرد اقدام به دریافت وجه از مشتریان نماید. در این حالت مشتری این کد را اسکن کرده و مبلغ نیز توسط مشتری وارد می گردد و پرداخت را انجام می دهد، فروشنده برای اطمینان از پرداخت می تواند از راه های زیر استفاده نماید :

- قسمت تراکنش های موفق در اپلیکیشن فروشگاه را بررسی نماید

- پیام های وین وین برای تکمیل فرایند پرداخت را دنبال نمایید

- در صفحه اختصاصی فروشگاه در وب سایت وین وین تراکنش های انجام شده را ملاحظه نماید

1

بارکد ارایه شده توسط فروشنده
را با وین وین اسکن کنید!

2

پیام های وین وین برای تکمیل
فرایند پرداخت را دنبال نمایید...

3

با دریافت رسید دیجیتال
از پرداخت خود مطمئن شوید!

درگاه پرداخت مخصوص فروشگاه های آنلاین

خرید آنلاین فقط با ورود رمز اینترنتی (One-Click Payment)


وین وین امکان پرداخت با موبایل و باشگاه مشتریان را برای فروشگاه های آنلاین هم فراهم آورده است. کسب و کارهای آنلاین می توانند به راحتی درگاه پرداخت موبایلی وین وین را در وب سایت خود اضافه نمایند، طرح های تشویقی متنوعی در وین وین برای مشتریان تعریف کنند و مشتریانشان را تشویق به پرداخت امن و ساده با موبایل کنند.

مشتریان فروشگاه های آنلاین هم می توانند بجای وارد کردن همه اطلاعات کارت بانکی در هنگام پرداخت، با انتخاب درگاه پرداخت وین وین روی فروشگاه اینترنتی مورد نظر، صورت حساب را روی موبایل خود دریافت نمایند و پرداخت را تنها با وارد کردن رمز دوم کارت بانکی به صورت ایمن، سریع و ساده انجام دهند و بلافاصله پس از پرداخت، بن های خریدی که فروشگاه برای آنها در نظر گرفته است را دریافت نمایند.

- امکان پرداخت سریع و ساده با موبایل

- امکان ارایه بن خرید به مشتریان در ازای پرداخت

- ارسال پیام به مشتریان از طریق اپلیکیشن

- امکان دریافت گزارش های جامع و تحلیل از رفتار مشتریان

- امکان ارایه طرح های مشترک با سایر فروشگاه ها

پرداخت با ارسال صورت حساب (wInvoice)


wInvoice به شما کمک می کند تا صورت حساب را برای خریدار ارسال کرده و از او بخواهید تا آن را پرداخت نماید. در این روش خبری از اسکن QRCode نیست و مشتری صورت حساب را از طریق وین وین دریافت و مشاهده می کند و می تواند طی مدت زمانی که شما برای آنها مشخص می نمایید آن را پرداخت نماید. Winvoice برای کسب و کارهایی که فروش از راه دور و یا فروش اقساطی دارند مانند فروشگاه های آنلاین و یا رستورانهایی که غذا را با پیک ارسال می کنند کاربرد بسیاری دارد چرا که دیگر تحویل دهندگان کالا نیازی به همراه داشتن دستگاه کارتخوان با خودشان ندارند و قبل از رسیدن کالا صورتحساب برای مشتری ارسال می گردد و تا هنگام رسیدن کالا فرصت دارد آن را پرداخت نماید. wInvoice همچنین برای اپلیکیشن های تلفن همراهی که نیاز به پرداخت دارند نیز کمک می کند تا مشتریان آنها بتوانند براحتی عملیات پرداخت را بدون نیاز به ورود به دروازه های پرداخت اینترنتی و ارسال همه اطلاعات کارت بانکی خود انجام دهند.

1

هنگام خرید آنلاین
درگاه وین وین را انتخاب کنید...

2

صورتحساب را روی موبایل
دریافت و پرداخت نمایید!

وین پی چه مزایایی دارد؟

سهولت در پرداخت

سرعت در پرداخت

امنیت بالا

دسترس پذیری

بدون نیاز به تجهیزات اضافه

راه اندازی سریع

فراگیر بودن

دریافت رسید آنی

مشاهده فروش

گزارش های آنلاین

به جمع فروشگاه های ما بپیوندید
و حس تازه ای از تفاوت را تجربه نمایید!


درخواست ثبت فروشگاه سؤالی دارید؟