فروش خود را با وین وین افزایش دهید!


وین وین شبکه ای از مشتریان را ایجاد کرده و به کسب و کارهای مختلف پیوند داده است به طوری که آنها می توانند نیازهای متنوع خود را از فروشگاه های مختلف عضو وین وین برطرف نمایند.

درخواست ثبت فروشگاه پیگیری وضعیت درخواست پذیرندگی
دانلود نرم افزار فروشگاه :

افزایش میزان فروش


وین وین با امکان تعریف طرح های تشویقی متنوع به افزایش مبلغ خرید، افزایش تعداد خرید و کاهش زمان بین دو خرید مشتریان شما کمک کند و در نتیجه افزایش فروش شما را به همراه دارد.

افزایش مشتریان


در وین وین می توانید خود را به صورت رایگان به کاربران و اعضای وین وین معرفی نمایید و اطلاعات تماس، محصولات و خدمات خود را در اختیار آنها قرار دهید.

ایجاد باشگاه مشتریان اختصاصی


شما می توانید اطلاعات مفیدی از مشتریان و رفتار خریدشان به دست آورید، اینکه مشتریان شما چه ترکیب سنی و جمعیتی را شامل می شوند، چقدر و چند وقت به چند وقت از شما خرید می کنند، چه کسی بیشترین خرید را از شما انجام داده و ..... این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد که برنامه تبلیغی و بازاریابی خود را با دقت و هدف طراحی نمایید.

گزارش های متنوع و تحلیل رفتار مشتریان


گزارش های مفید و متنوع از فروش، تاریخچه مراجعه مشتریان، مشتریان پر تکرار، مشتریان با بیشترین مبلغ خرید ، ترکیب سنی و جنسی مشتریان و … در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید بر اساس آنها برنامه های بازاریابی و فروش خود را تدوین نمایید.

طرح های وفاداری متنوع


طرح های تشویقی و تخفیفی متنوعی طراحی نمایید، به خاطر خرید به مشتریان خود بن خرید و اعتبار خرید بدهید و به کمک آنها مشتریان را به خرید دوباره و بیشتر از خود ترغیب کنید

ارتباط با مشتری


امروزه مشتریان تلفن همراه را از خود جدا نمی کنند، وین وین به شما امکان می دهد پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود مانند حراج ها، افتتاح شعب جدید و یا تغییر محل فروشگاه را مستقیما و بوسیله تلفن همراه به اطلاع مشتریان وفادار خود برسانید.
فروشگاه های آنلاین هم می توانند از باشگاه مشتریان وین وین استفاده کنند!
توضیحات بیشتر

برخی از فروشگاه های ما

سی نون تنوری

اگر دنبال طعم های عالی و متفاوت پیتزا، برگر و پاستا هستید حتما به رستوران سی نون تنوری سر بزنید،...

اطلاعات بیشتر

کافه ویوا

ویوا یکی از کافه های نام آشنای محله سهروردی هست که با دسترسی خیلی راحت می تونید از محیط زیبا...

اطلاعات بیشتر

کباب سرای هیزم

با ارایه انواع کباب های خوشمزه در خدمت شما هستیم

اطلاعات بیشتر