باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان یک برنامه تشویقی پیشنهاد شده از جانب کسب و کار به مشتریانی است که اغلب از آن جا خرید می‌کنند. وین وین امکان راه اندازی باشگاه مشتریان را برای شما فراهم می آورد.

برای راه اندازی باشگاه مشتریان توسط وین وین می توانید به روش زیر اقدام کنید

1. مکاتبه با ما

درخواست و نیازمندی های خود در رابطه با راه اندازی باشگاه مشتریان را با ما از طریق تلفن یا ایمیل در میان بگذارید.

2. انجام امور اولیه

بعد از توافق صورت گرفته فروشگاه های مورد نظر شما به باشگاه مشتریان اضافه شده و زیر ساخت مدیریتی باشگاه در اختیار شما قرار می گیرد.

3. باشگاه مشتریان شما آماده است

بعد از اماده سازی زیرساخت مربوط به باشگاه مشتریان شما به اپلیکیشن وین ونی اضافه میشوند و حالا مشتریان شما میتوانند از فروشگاه های شما خرید کنند و از طرح های تشویقی باشگاه استفاده نمایند.

وین کیش

یک از اولین نمونه های باشگاه مشتریان در وین وین باشگاه مشتریان فروشگاه های کیش می باشد. کاربران با خرید از هر یک از فروشگاه های این باشگاه بن خرید از باشگاه برای خرید در فروشگاه های دیگر و امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی دریافت می کنند.چرا باشگاه مشتریان ؟

همانطور که می دانید هزینه جذب مشتری جدید 5 تا 25 برابر بیشتر از بازگرداندن مشتری قبلی است. همچنین تحقیقات نشان داده اند که مشتریان قبلی در صورتی که تجربه خرید خوبی را در یک کسب و کار داشته باشند، 67% درصد بیشتر از مشتریان جدید خرید می کنند. باشگاه مشتریان در کنار خدمات و محصولات مناسب با یک تجربه خرید مطلوب، چرخه کامل یک فرایند خرید تکرار پذیر را فراهم می آورد. باشگاه مشتریان امکان ارتباط مستمر و کارامد را با مشتریان با بهره گیری از فناوری های به روز میسر کرده است.