کیف پولتان را در خانه بگذارید !


تلفن هوشمندتان را همراه داشته باشید و با استفاده از اپلیکیشن وین وین از فروشگاه های مختلف خرید کنید و با تلفن هوشمند خود سریع و راحت پرداخت نمایید !

کجا برویم؟ از کجا خرید کنیم؟

اگر خواستید با دوستانتان قرار بگذارید و یا قصد خرید داشتید و نمی دانستید کجا بروید روی وین وین حساب کنید!
وین وین بهترین پیشنهادات برای رستوران، کافی شاپ، مراکز تفریحی، فروشگاه ها و … را به شما ارایه می دهد و می توانید مقصد خود را آگاهانه انتخاب کنید.

راحت پرداخت کنید!


برای پرداخت کافی است رسید فروشنده را اسکن کنید و رمز دوم کارت خود را وارد نمایید! می توانید بدون نیاز به کارت بانکی و یا پول نقد و تنها با استفاده از موبایل خود اقدام به خرید نمایید و نیازی هم به افشای رمز خود نزد فروشنده ندارید.

دریافت بن خرید و جایزه


در صفحه اول می توانید بن هایی که فروشندگان به شما پیشنهاد داده اند را ببینید و بلافاصله پس از خرید از آنها، بن خرید اعلام شده به شما تعلق می گیرد و با رسیدن به حدنصاب های تعیین شده می توانید آنها را خرج کنید.

ارزان خرید کنید!


با استفاده از وین وین می توانید زودتر از دیگران از تخفیف های فصلی و یا طرح های تشویقی فروشگاه های مختلف اطلاع پیداکنید، و از طرح هایی که فروشگاه های مختلف برای شما در نظر گرفته اند آگاهی یابید.

تکنولوژی ها و سیستم عامل های قابل پشتیبانی

فروشگاه های نزدیک خود را راحت پیدا کنید!

با نصب وین وین محل حضور شما به صورت خودکار شناسایی می شود و نزدیک ترین فروشگاه هایی که میتوانید با وین وین از آنها خرید کنید روی نقشه موبایلتان نمایش داده می شوند. به همراه هر فروشگاه جزییاتی نظیر اطلاعات تماس، تصاویر فروشگاه، طرح های تشویقی و تخفیف ها و همچنین امتیازاتی که نزد آن فروشگاه دارید نمایش داده می شوند.

طراحی امن


عملیات پرداخت از طریق درگاه امن شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد صورت میگیرد و اطلاعات کارت های بانکی با استفاده از الگوریتم رمزنگاری پیشرفته نگهداری شده و فقط هنگام عملیات پرداخت برای درگاه پرداخت شرکت پرداخت الکترونیک ارسال می شوند.

گزارش خرید


در وین وین می توانید به تاریخچه خرید های خود دسترسی داشته باشید و متوجه شوید چقدر از کجا و کی خرید کرده اید، با بررسی این گزارش ها می توانید سبد هزینه های خود را بهتر مدیریت نمایید.

همین حالا وین وین را نصب کنید !

عضویت در وین وین بسیار آسان است!
عضو شوید و از پرداخت با موبایل و امتیازات گوناگون لذت ببرید !