راه پرداخت - با «وین وین» فروشنده و خریدار برنده‌‌اند

 • تاریخ انتشار : 01ام مرداد 1396

  وین‌‌وین اپلیکیشنی است که به دنبال ایجاد بستری برای فروش موبایلی در پاسخ به رواج پرداخت‌‌های موبایلی ایجاد شده تا اکوسیستم پرداخت موبایلی را در کشور گسترش دهد. علاوه بر این وین‌ وین با فراهم کردن امکاناتی برای مطلع شدن کاربران از آخرین تخفیف فروشگاه‌‌ها، هر دو گروه فروشندگان و مصرف کنندگان را هدف خدمات خود قرار داده است.

  خدمات این استارت‌آپ در دو بخش باشگاه مشتریان (وین کلاب) و پرداخت موبایل (وین پی) ارائه می‌‌شود و کاربران با نصب این اپلیکیشن می‌توانند فروشگاه‌‌ها، وب سایت‌‌ها و اپلیکیشن‌های عضو وین وین را پیدا کنند، از طرح های تشویقی آنان مطلع شوند و با مراجعه حضوری به آن فروشگاه‌ها با استفاده از موبایل پرداخت خود را انجام داده و بن‌‌های تشویقی و امتیازهایی را که فروشنده برای آنها در نظر گرفته است، دریافت کنند.

  امسال «وین وین» حضور پررنگ‌تری را در نمایشگاه الکامپ تجربه می‌کند و در غرفه محیطی فناپ برنامه‌های متنوعی را با حضور چهره‌های هنری مطرح برای بازدیدکنندگان تدارک دیده است. از دیگر برنامه‌های وین وین می‌توان به برگزاری مسابقه عکاسی برای شرکت‌کنندگان و اهدای جوایزی مثل کوادکواپتر اشاره کرد.

  استارت‌آپ وین وین که با حمایت مرکز نوآوری و فناوری شرکت فناپ تولید و ارائه شده، در فضای محیطی نمایشگاه الکامپ حضور دارد تا جدیدترین خدمات و امکانات خود را به نمایش بگذارد.

    تگ ها

  آخرین مطالب مرتبط

  بُرد مشتری، بُرد فروشنده / راه اتصال مشتریان و فروشندگان در وین‌وین

  وین‌وین را اگر ترجمه کنیم، می‌شود برد ـ برد. این استارت‌آپ دو سویه دارد؛ مشتریان و فروشگاه‌ها. و می‌خواهد...

  خبرآنلاین - استارت آپ وین وین تلفن های هوشمند را جایگزین کیف پول شما میکند

  اپلیکیشن پرداخت و وفاداری مشتریان در ایران این امکان را فراهم آورده است که پرداخت بدون محدودیت و بدون نیاز...