چگونه وین وین اطمینان مخاطبان شما را جلب می‌کند؟

 • تاریخ انتشار : 13ام بهمن 1395

  وین وین یکی از نرم افزارهای پرداخت همراه است. در پرداخت همراه با استفاده از وین وین کافی است این نرم افزار را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید. اطلاعات کارت بانکی خود را در آن وارد نمایید و برای انجام پرداخت‌ها بدون نیاز به ارائه کارت بانکی، کارت اعتباری یا پول نقد، پرداخت خود را انجام دهید.

  در پرداخت نقدی مشکلات فراوانی اعم از عدم امنیت در حمل مقادیر زیاد پول نقد،‌ مشکل پول خرد، سخت بودن حمل پول نقد و جاگیر بودن آن وجود دارد.

  در استفاده از کارت بانکی یا کارت اعتباری با توجه به نحوه کار در ایران و ارائه کارت به فروشنده و اعلام کردن رمز با صدای بلند (حتی گاهی چندین بار)، امکان سو استفاده از کارت‌های بانکی بسیار بالا می‌رود. همچنین ممکن است فراموش کنید کارت خود را از فروشنده دریافت نمایید، هنگام خروج از خانه کارت خود را همراه نبرید، کارت خود را گم کنید. برای استفاده از کارت بانکی یا کارت اعتباری چنانچه از افرادی هستید که پول های خود را در چند کارت نگه می‌دارید، برای خرید نیاز به حمل تعداد زیادی کارت اعتباری دارید.

  حال آنکه با استفاده از نرم افزار پرداخت با موبایل وین وین با در دست داشتن تلفن همراه می توانید تمام پرداخت های خود را انجام دهید. دیگر نیازی به حمل تعداد زیادی کارت بانکی، کارت اعتباری یا مقادیر زیادی پول نقد ندارید. کافی است اطلاعات کارتی خود را در نرم افزار وین وین ثبت نمایید و به راحتی هنگام خرید تنها موبایل خود را همراه ببرید و بدون همراه داشتن کیف پول از تلفن هوشمند – کیف پول همراه - استفاده نمایید. تمامی اطلاعات کارت های شما به صورت رمز شده ذخیره می شوند و همینطور ارتباط اپلیکیشن با سرورهای پرداخت و ارسال اطلاعات از طریق بسترهای امن و رمز شده و با استفاده از توکن و راهکار SSL صورت می پذیرد، به این ترتیب وین وین از طریق حفظ و نگهداری امن اطلاعات بانکی به شما در انجام یک خرید مطمئن کمک می‌کند.

  توجه داشته باشید که در هر پرداخت با استفاده از وین وین با انتخاب کارت بانکی یا اعتباری مورد نظر، باید رمز دوم را وارد نمایید. به این ترتیب، چنانچه تلفن همراهتان گم شود یا در دست دیگران قرار گیرد امکان سو استفاده از اطلاعات بانکی شما وجود نخواهد داشت.

  وین علاوه بر دقت در حفظ و نگهداری امن اطلاعات شما، در انتخاب فروشگاه‌ها هم دقت عمل بالایی به خرج می‌دهد. ‌به این ترتیب که، با دریافت درخواست عضویت از طرف هر فروشگاه، ابتدا کیفیت، کمیت و قیمت محصولات فروشگاه را با دقت بررسی کرده و بعد فروشگاه را به عنوان مشتری خود می پذیرد. بنابراین در خرید از فروشگاه‌های وین وین اطمینان خاطر داشته باشید که ما مجموعه‌ای از بهترین ها را برای شما در اپلیکیشن پرداخت با موبایل وین وین جمع کرده ایم.

  آخرین مطالب مرتبط

  عوامل موفقیت باشگاه مشتریان و تاثیرات آن بر آینده یک سازمان

  در بازاریابی، باشگاه مشتریان یکی از مهمترین کلیدهای موفقیت برندها خواهد بود. پیشنهاد می‌شود یک باشگاه مشتریان باید یک محیط...

  وین‌وین چگونه مشکلات پرداخت به پیک‌ها را حل می‌کند؟

  تا به حال برایتان پیش آمده که محصولی را خریداری کنید اما هنگام تحویل آن، نتوانید هزینه آن را پرداخت...

  چرا جمع‌آوری اطلاعات مشتریان مهم است؟

  امروزه با ظهور رسانه‌های اجتماعی و سایر تکنولوژی‌ها، که به مشتریان امکان دسترسی سریع و رایگان به دنیای مجازی را...

  رشد چشمگیر سیستم پرداخت همراه

  تکنولوژی پرداخت موبایلی از سال 2013 که شرکت اپل وارد بازار پرداخت همراه شد رشد چشمگیری کرد. در آن زمان...