وین‌وین چگونه مشکلات دریافت وجه سیار کسب‌وکارها را حل می‌کند؟

 • تاریخ انتشار : 14ام بهمن 1395

  اگر شما کسب‌وکاری دارید که نیاز به تراکنش‌های خارج از فروشگاه دارد و افراد خود را برای تحویل کالا و دریافت پول به خارج از فروشگاه می‌فرستید، اپلیکیشن پرداخت با موبایل وین‌وین برای شما نیز راه حل آسان، سریع و البته ایمنی دارد.

  فرض کنید مشتری از فروشگاه شما محصولی تهیه می‌کند و شما محصول را برای او ارسال می‌کنید. یکی از مشکلاتی که در این موارد ممکن است پیش بیاید نحوه دریافت هزینه محصول از مشتری است. مشکلاتی که در این زمینه ممکن است به وجود بیاید شامل موارد زیر است:

  • مشتری هنگام دریافت محصول، پول نقد مناسب همراه نداشته باشد.
  • اعتماد لازم به فردی که باید هزینه را دریافت کند ندارید.
  • دستگاه کارت‌خوان را نتوانید از فروشگاه خارج کنید.
  • هم‌زمان چند محصول را برای چند مشتری ارسال می‌کنید و به این تعداد دستگاه کارت‌خوان ندارید که برای هر مشتری بفرستید.

  حال فرض کنید میان فروشگاه خود و فروشگاه دیگری که با آن در ارتباط هستید می‌خواهید پولی رد و بدل نمایید. شاید راه حلی که تاکنون برای این مسئله موجود بوده صدور چک و یا ارسال یک نماینده برای دریافت هزینه از طریق کارت بانکی بوده است. اما امروز اپلیکیشن پرداخت با موبایل وین‌وین راه حل مناسبی برای این مشکلات پیدا کرده است. شما با استفاده از وین‌وین و به کار گرفتن خدمات آن می‌توانید به راحتی و تنها به کمک QR کد، با سرعت بالا، آسان و ایمن هزینه محصولات خود را دریافت نمایید. به این ترتیب دیگر نیاز نیست به هر یک از افرادی که برای ارسال محصول می‌فرستید یک دستگاه کارت‌خوان مجزا بدهید. تنها کافی است QR کد فروشگاه را که از طرف وین وین به شما داده می شود را به همراه فاکتور و رسید محصول برای فروشنده ارسال نمایید و یا از طریق اپلیکیشن نسخه فروشگاه وین وین صورت حساب را برای مشتری ارسال نمایید. در این صورت اگر مشتری شما نرم افزار وین‌وین (برای دریافت اینجا کلیک کنید) را داشته باشد می‌تواند به راحتی و با اسکن QR کد و یا پرداخت صورت حساب دریافتی، هزینه مرسوله را با اپلیکیشن وین‌وین و کارت بانکی خود که از قبل بر روی اپلیکیشن تعریف کرده‌ است پرداخت کند. شرایط دیگری را در نظر بگیرید که می‌خواهید از فروشگاه دیگری که با آن در ارتباط هستید پولی دریافت کنید. در این مورد نیز کافی است QR کد خود و یا صورت حساب مربوطه را برای فروشگاه مورد نظر ارسال نمایید. در مقابل فروشگاه مد نظر نیز به کمک اپلیکیشن وین‌وین خود می‌تواند هزینه را از طریق کارت بانکی خود پرداخت نماید. همچنین وین‌وین امکان پرداخت با موبایل را در فروشگاه های آنلاین نیز فراهم می آورد، به این ترتیب که با اضافه کردن درگاه وین وین به وب سایت خود این امکان را به مشتریان می دهید بجای وارد کردن تمامی اطلاعات کارت بانکی خود در درگاه پرداخت اینترنتی، بتوانند با انتخاب درگاه پرداخت موبایلی وین وین، صورت حساب را روی موبایل خود دریافت کنند و فقط با وارد کردن رمز دوم اقدام به پرداخت نمایند.

  البته فراموش نکنید که به این ترتیب در صورتی که در باشگاه مشتریان وین‌وین نیز عضو باشید می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به تراکنش‌های سیار کسب‌وکار خود بر روی سیستم داشته باشید و از خدمات باشگاه مشتریان نیز استفاده کنید. بهترین مشتریان خود را بشناسید، سلیقه مشتریان خود را در هر فصل بشناسید، تبلیغات خود را هدفمند کنید و ضمن کاهش هزینه تبلیغات، بازده آن را افزایش دهید و مشتریان بیشتری جذب کنید.

    تگ ها

  آخرین مطالب مرتبط

  صنعت پرداخت ایران سالانه چقدر پول کاغذ میدهد؟

  از آنجایی که عمده‌ترین بخش تراکنش‌های شاپرکی مربوط به تراکنش‌های دستگاه‌های کارت‌خوان است و هر سال نیز شاهد افزایش این...

  فینتک : فرصتی که در حال از بین رفتن است!

  این اولین زنگ خطر جدی برای اکوسیستم استارت آپ های فینتکی است که باعث می شود نتوانند بر روی کسب...

  اثرات پرداخت موبایلی بر اقتصاد خانوارها و کشور

  تکنولوژی پرداخت با موبایل در حال تغییر عادت‌های خرید ما است و در این میان هنوز بسیاری باور ندارند که...

  فروشگاه‌های برتر دنیا با امکان پرداخت QRکد

  فروشگاه های بزرگی که برای خرید از نرم افزارهای موبایل همچون وین وین استفاده می کنند.