وین‌وین چگونه مشکلات پرداخت به پیک‌ها را حل می‌کند؟

 • تاریخ انتشار : 10ام بهمن 1395

  تا به حال برایتان پیش آمده که محصولی را خریداری کنید اما هنگام تحویل آن، نتوانید هزینه آن را پرداخت کنید؟ بدون شک مشکلاتی مانند نداشتن پول نقد، نداشتن پول خرد و ... را تجربه کرده‌اید . با پیشرفت تکنولوژی پاسخ‌های متنوعی به این سوال داده شده است. ایجاد امکان پرداخت اینترنتی و سفارش آنلاین و همچنین پرداخت به کمک کارت‌خوان‌های سیار از جمله پاسخ‌هایی است که به این سوال داده شده است. اما هر یک از این پاسخ‌ها نیز مشکلات خود را دارند. برای مثال در مورد مشکلاتی که در پرداخت اینترنتی ممکن است با آن‌ها مواجه شویم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برای حساب خود امکان پرداخت اینترنتی را مهیا نکرده باشیم.
  2. فروشگاهی که از آن محصول خریداری کردیم درگاه پرداخت اینترنتی نداشته باشد.

  در این صورت، شاید به نظر برسد که پرداخت از طریق کارت‌خوان‌های سیار بهترین روش ممکن باشد، سریع و آسان و امن. ضمن آن که در این صورت حتی می‌توان تا ریال آخر محصول را نیز پرداخت نمود. اما این تمام ماجرا نیست. برای استفاده از این روش فروشگاه‌ها نیاز به تعداد زیادی کارت‌خوان سیار دارد که از نظر اقتصادی برایشان به صرفه نیست. برای همین، گاهی فروشگاه‌ها با محدودیت تعداد کارت‌خوان مواجه می‌شوند و نمی‌توانند برای تمامی سفارش‌های ارسالی کارت‌خوان نیز ارسال کنند. در این صورت اگر جز مشتریانی قرار بگیرید که فروشگاه قابلیت ارائه کارت‌خوان به آن‌ها را ندارد پرداخت هزینه سفارش سخت خواهد شد. در کنار این مشکلات احتمال فراموش شدن ارسال کارت‌خوان یا حتی تمام شدن باتری آن را نیز باید مد نظر داشت! پس پرداخت از طریق کارت‌خوان‌های سیار هم دارای نقاط ضعف و مشکلاتی است.

  اپلیکیشن پرداخت با موبایل وین‌ وین پاسخ جدید و به مراتب ساده‌تر و در عین حال سریع‌تر و ایمن‌تری برای این سوال پیدا کرده است. اگر شما از فروشگاه‌های طرف قرارداد با وین‌وین نیازهای خود را خریداری کنید می‌توانید به آسانی هزینه آن‌ها را هنگام دریافت محصول پرداخت نمایید. برای انجام این کار تنها لازم است که اپلیکیشن وین‌وین را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و اطلاعات کارت بانکی خود را بر روی آن تعریف نمایید. حالا دیگر به هنگام دریافت محصولات خریداری شده نیازی نیست نگران داشتن پول نقد و پول خرد باشید. از طرفی دیگر نیاز نیست نگران باشید که آیا فرستنده دستگاه کارت‌خوان نیز فرستاده است یا نه. فروشگاه‌های طرف قرارداد با وین‌وین هنگام ارسال سفارش شما، به همراه فاکتور محصول یک QR کد نیز روی فاکتور چاپ می‌کنند. این QR کد شامل اطلاعات پرداخت صورت حساب شماست که برای پرداخت آن باید آن QR کد چاپ شده را با گوشی خود اسکن نمایید تا اطلاعات آن وارد اپلیکیشن پرداخت با موبایل وین‌وین شود. بعد از آن به کمک خود اپلیکیشن که از پیش اطلاعات کارت بانکی خود را در آن وارد کرده‌اید می‌توانید هزینه محصول ارسالی را پرداخت کنید. در ضمن در مواردی که قصد خرید اینترنتی دارید نیز، فروشگاه طرف قرارداد با وین‌وین QR کدی برای خرید شما تولید می‌کند که شما می‌توانید با اسکن این QR کد توسط گوشی همراهتان، هزینه را پرداخت نمایید.

  برای دریافت اپلیکیشن پرداخت با موبایل وین‌وین اینجا کلیک کنید.

  آخرین مطالب مرتبط

  عوامل موفقیت باشگاه مشتریان و تاثیرات آن بر آینده یک سازمان

  در بازاریابی، باشگاه مشتریان یکی از مهمترین کلیدهای موفقیت برندها خواهد بود. پیشنهاد می‌شود یک باشگاه مشتریان باید یک محیط...

  چگونه وین وین اطمینان مخاطبان شما را جلب می‌کند؟

  وین وین یکی از نرم افزارهای پرداخت همراه است. در پرداخت همراه با استفاده از وین وین کافی است این...

  چرا جمع‌آوری اطلاعات مشتریان مهم است؟

  امروزه با ظهور رسانه‌های اجتماعی و سایر تکنولوژی‌ها، که به مشتریان امکان دسترسی سریع و رایگان به دنیای مجازی را...

  رشد چشمگیر سیستم پرداخت همراه

  تکنولوژی پرداخت موبایلی از سال 2013 که شرکت اپل وارد بازار پرداخت همراه شد رشد چشمگیری کرد. در آن زمان...